Nasza historia

Grass- Sport Bar

O nas

Pasja do międzynarodowej kuchni, irlandzkiego Guinnessa i do piłki nożnej sprawiła, że 5 lat temu otworzyliśmy w Gdańsku przy ulicy Szerokiej Irish pub. Nie tylko kuchnia jest u nas międzynarodowa – nasi pracownicy także pochodzą z najróżniejszych części świata. Nasz sport bar znajduje się w samym sercu miasta – przy ulicy Szerokiej.

Nazwa Grass sugeruje wszystko to, co lubimy najbardziej – zieloną Irlandię skąd pochodzi piwo Guinness i zieloną murawę stadionów, na których rozgrywane są mecze piłkarskie. Jeśli podzielasz nasze pasje – wpadnij do nas koniecznie. Zapewniamy – tu na pewno poczujesz się jak u siebie. 

0 %

ALWAYS HAPPY HOUR

Nasi goście

Goszczą u nas

Piłkarskie rozgrywki to za mało?
U nas możesz spotkać sportowców i dziennikarzy sportowych. Gościli u nas już Sebastian Mila, Radosław Majdan i Jacek Kurowski.

Tacy goście cieszą nas ogromnie, ale każdy gość jest u nas serdecznie witany.

Wpadnij na zimnego Guinnessa lub na gorący żurek, a może będziesz miał szczęście i w tym czasie znów odwiedzi nas ktoś ze świata wielkiego sportu.

Jeśli tak się nie stanie to i tak gwarantujemy doskonałe menu i gorącą atmosferę oraz możliwość obejrzenia na dużym ekranie najważniejszych sportowych wydarzeń. Przyjdź na Ligę Mistrzów, na rozgrywki pucharowe i ligowe i kibicuj razem z nami. 

Specjalnie dla Was

Always Happy Hour

 

Nasz barman zawsze pozostaje do twojej dyspozycji. Masz ochotę na nieoczekiwane połączenie smaków? – proponujemy czerwone mojito. Wolisz zapach gorących owoców południowych lub błękit karaibskiej laguny? – wyczarujemy coś specjalnie dla Ciebie. Na pewno możesz się u nas uraczyć znakomitym koktajlem na bazie twojego ulubionego trunku.

Rzuć nam wyzwanie, a przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie. Gwarantujemy zawsze składniki najwyższej jakości i… pełne zadowolenie. Zapraszamy!


Coś dla ducha i dla ciała...

Wszystkie nasze potrawy i napoje są przygotowywane ze świeżych i naturalnych produktów. Jakość serwowanych przez nas posiłków jest dla nas tak samo ważna jak swobodna atmosfera. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Tu posilisz swoje ciało, nacieszysz się radosną atmosferą i… przeżyjesz emocje sportowe jeśli masz na to ochotę.
Wpadnij do nas! 

Rezerwacje

Twoja rezerwacja

Nie daj się uprzedzić innym… Zarezerwuj stolik już dziś.