REZERWACJE

Spędź wieczór w Grass 
najlepszy Irish Pub w Gdańsku!

CHcesz zorganizować imprezę?

Irish Pub w Gdańsku to idealne miejsce na Twoje imprezy!

Planujesz kolację biznesową czy raczej lunch ze znajomymi ? A może chciałbyś zorganizować przyjęcie lub imprezę zamkniętą? W naszym irlandzkim barze możesz to zrobić. Przygotuj się na świetną zabawę, dobre jedzenie i idealnie schłodzone irlandzkie piwo Guinness.

Chcesz odpocząć po ciężkim dniu? A może wolisz spędzić wieczór ze znajomymi? Grass Irish Pub Gdańsk ma wszystko czego potrzebujesz. Nasza doskonała lokalizacja, wyśmienite menu i zabawna atmosfera sprawią, że każde spotkanie będzie niezapomniane.

Nie szukaj dalej – zrób rezerwację i ciesz się najlepszą zabawą w mieście! 

Przyjdź i przekonaj się, jak dobrze bawić się przy sportowych transmisjach i skosztuj prawdziwego Guinnessa z nalewaka. Oczywiście, wszystko to w towarzystwie najlepszych przyjaciół! Nie czekaj dłużej – zrób rezerwację w naszym Grass Irish Pub w Gdańsku już dziś 🙂


Irish Pub w Gdańsku Grass

Zorganizuj wyjątkową imprezę w Irish Pub w Gdańsku!

Grass Irish Pub Gdańsk to najlepszy bar w Gdańsku, wybierz nasz lokal i poczuj się jak w Irlandii. Przyjdź do naszej restauracji, aby skosztować dobrej kuchni oraz najlepszego irlandzkich piwa oraz bawić się przy doskonałej muzyce.

Jeśli szukasz miejsca z dużym wyborem trunków i znakomitą obsługą, to Grass Irish Pub Gdańsk jest właśnie tym miejscem. Przyjdź i przekonaj się, dlaczego Grass Irish Pub Gdańsk jest tak wyjątkowym miejscem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z rezerwacją – skontaktuj się z nami, a z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości i zaprosimy w nasze progi. Zorganizujemy dla Ciebie każdą uroczystość i gwarantujemy 100% satysfakcji.

Nie wahaj się – zrób rezerwację, a my zadbamy, byś spędził u nas niezapomniane chwile…

Zapraszamy do Irish Pub Gdańsk

Doskonała lokalizacja naszego sport baru to dodatkowy atut przy organizowaniu eventów rodzinnych, towarzyskich i firmowych.

Jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe menu i spotkanie w bardziej lub mniej kameralnym gronie. Dlatego nie wahaj się – jeśli wybierasz się ze znajomymi na zwiedzanie Gdańska – wpadnij do nas.

Wesele, a może spotkanie urodzinowe? – zapraszamy! Jeśli planujesz męski wieczór w gronie przyjaciół – zrób rezerwację. Jeśli chciałbyś zorganizować event firmowy – jesteśmy do twojej dyspozycji. Lady’s night? – gwarantujemy dobrą zabawę.

Nie wahaj się – zrób rezerwację, a my zadbamy, byś spędził u nas niezapomniane chwile…

Irish Pub w Gdańsku Grass
Masz Pytania ?

Skontaktuj się z nami