CONTACT

GRASS-Guinness w Gdańsku

Let's stay in touch

Guinness w Gdańsku? Mecz na żywo? A może dobra zabawa?

Jeśli jesteś fanem sportu, dobrego jedzenia i irlandzkiego piwa Guinness, to właśnie tu jest Twój koniec podróży, a my czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami! 

Sport Bar w Gdańsku – tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby dobrze się bawić i przy okazji napić się najlepszego piwa Guinness jakie kiedykolwiek piłeś. Wiemy, że najbardziej lubisz imprezować, więc właśnie dlatego czekamy na Ciebie 🙂

Contact us to book a table or just ask for details! You can easily email us, call or write us letters, or even come to a meeting - our doors are open to you!

If you want to share your opinion with us, if you want to... get to know us better - we are here for you, do not hesitate to contact us - and we will respond as soon as possible. We invite you to our Sport Bar in Gdansk, so that you can enjoy all the attractions we offer.

Nie czekaj dłużej, odwiedź nas, aby doświadczyć najlepszych wrażeń w Sport Barze w Gdańsku!  Niezależnie od tego, czy chcesz obserwować mecze sportowe, czy po prostu przyjść i cieszyć się dobrą atmosferą, zapewniamy, że będziesz miał niezapomniane chwile! 

Pozwól nam zadbać o Twoje dobre samopoczucie i zrelaksuj się przy kuflu Guinnessa. Sports Bar w Gdańsku it's idealne miejsce, aby spotkać się from znajomymi. Nasz lAboutal oferuje szeroki wybór napojów i przekąsek.

Dołącz to us  i ciesz się imprezą, której nie zapomnisz! U us możesz oglądać swoje ulubione sporty, zthemść coś tobrego i wypić zimne piwo Guinness w Gdańsku. Przyjdź i baw się z nami. Do zobaczenia wkrótce! 

FOLLOW US